На базі Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» продовжує діяти дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Дата: 23.09.2019 23:56

23 вересня 2019 року Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області відповідно до графіку відвідала заступник начальника відділу Радомишльського бюро безоплатної правової допомоги Тамара Флейшер. Під час консультативних бесід суб’єктам пробації було роз’яснено їх права та  обов’язки, особливу увагу зосереджено на важливості усвідомлення правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації. Також суб’єктів пробації було проінформовано про види правових послуг, які категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, донесено було про права та способи захисту від обвинувачення. Присутні отримали інформаційні буклети.

Також в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» Тамарою Флейшер проведено семінар на тему «Насильство в сімї» з працівниками Радомишльського районного сектору.

По закінченні заходу були узгодженні напрямки подальшої співпраці Радомишльського районного сектору з Радомишльським бюро правової допомоги.