Дата: 15.10.2019 19:52

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про культуру», враховуючи рішення 47 сесії VII скликання Вишевицької сільської ради №900 від 16.09.2019 року «Про створення Комунальної установи «Публічна бібліотека Вишевицької сільської ради» Вишевицька сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Публічна бібліотека Вишевицької сільської ради».

Вимоги до кандидата на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Вишевицької сільської ради»

Керівником (директором) закладу «Публічна бібліотека Вишевицької сільської ради» може бути:

- громадянин України;

- вільно володіє українською мовою;

- має спеціальну освіту та стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, а також організаторські здібності, високі моральні якості, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі в  конкурсі подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про спеціальну освіту;

- копію трудової книжки;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- мати розроблений перспективний план розвитку закладу для публічної та відкритої презентації.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.  Визначені документи подаються особисто.

Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Документи подавати за адресою:

с.Вишевичі, вул. Миру, 18, Вишевицька сільська рада (2 поверх, соціально-гуманітарний відділ)