Співробітницею Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області відвідано засуджену особу за місцем проживання

Дата: 11.01.2020 00:20

11 січня 2020 року провідним інспектором Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Ольгою Куцько відвідано засуджену особу за місцем проживання, який перебуває на обліку в зв’язку із вчиненням кримінального правопорушення передбаченого ст.1261 КК України (домашнє насильство).

Під час перевірки за місцем проживанням засудженого було проведено бесіду із мамою, сусідами засудженого, для зібрання інформації, необхідної для складання оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення.

Метою відвідування за місцем проживання було вивчення середовища в якому проживає даний громадянин, коло спілкування, стосунки в сімї та ознайомлення з способом життя.