Звернення голови районної державної адміністрації до жителів району

Дата: 13.03.2020 19:33

Шановні громадяни!

12.03.2020 року на території в м. Радомишль зафіксовано випадок захворювання на короновірусну інфекцію COVID-19.

У зв’язку з цим було проведено екстрене засідання районної комісії ТЕБ та НС та прийнято рішення ввести на території району надзвичайну ситуацію.

Надано доручення директору КНП «Радомишльська лікарня» (Наталії Вітінській), головному лікарю КНП ЦПМСД (Ніні Ляшевській) ізолювати потоки розповсюдження корона вірусу в підпорядкованих закладах.

Радомишльським відділом поліції Коростишівського відділу поліції в Житомирській області ізольовано доступ до будинку хворої та обмежено доступ до лікарні.

Вживаються заходи щодо недопущення масового скупчення людей в розважальних закладах, місцях громадського харчування, закладах відпочинку.

Зобов’язано перевізників дезінфікувати транспортні засоби. Тимчасово призупинено рух міського громадського транспорту.

Рекомендувано органам місцевого самоврядування району, установам, що надають соціальні послуги на період надзвичайної ситуації прийом громадян здійснювати в телефонному режимі, через інтернет.

В зв’язку з цим звертаюсь до громадян району з проханням дотримуватись

правил запобігання зараженню інфекцією,  максимально обмежити фізичні контакти, масові соціально значимі заходи перевести у режим здійснення інтернет- стримінгу, передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень.

Голова адміністрації Віктор ПУЛКОВСЬКИЙ

13 березня 2020 року.