Суб’єктам пробації роз’яснено нові обмежувальні заходи на період карантину.

Дата: 06.04.2020 17:19

06.04.2020 начальником Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяною Нестерчук було донесено інформацію суб’єктам пробації про те, що у зв’язку з карантином через коронавірус введено заборону на перебування без масок у всіх громадських місцях. Порушникам загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Громадське місце – це частина будівлі або території, до яких всі громадяни України мають рівний доступ. Починаючи з під’їзду, закінчуючи магазинами й аптеками, це все вважається громадським місцем. Сюди ж відносять вулицю, всі заклади, зупинки громадського транспорту, сам транспорт, парки, сквери, майданчики. Так маску варто носити всюди за межами своєї домівки, щоб не нарватися на великий штраф. Також запроваджено правило носити з собою документи, що посвідчують особу. Забороняється відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон. Це дозволяється у випадку, якщо потрібно вигуляти домашню тварину. Заходи карантину наразі діють до 24 квітня. Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях будуть здійснювати представники МВС та Нацгвардії.