Робота Радомишльського районного сектору під час пандемії

Дата: 08.06.2020 22:10

В Україні продовжує тривати карантин, однак це жодним чином не впливає на роботу працівників Радомишльського районного сектору, які продовжують працювати в звичайному режимі і не на мить не припиняли виконувати свої функціональні обов’язки. З початку запровадження карантину персоналом сектору продовжуються проводитись індивідуальні зустрічі з суб’єктами пробації, адже встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду. Ті підоблікові, які не мають змоги прибути на реєстрацію в призначений день по причині неможливості дістатися до районного сектору по причині припинення руху міжміського сполучення, то реєстрація та соціально-виховна робота з цими засудженими проводиться  шляхом телефонної розмови.

Під час зустрічей із суб’єктами пробації проводиться соціально-просвітницька та роз’яснювальна робота про правила поведінки у громадських місцях, карантинні обмеження й відповідальність за їх порушення. Заходи карантину наразі діють до 22травня.

Тож, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА та БУДЬТЕ ЗДОРОВІ.