Зустріч із спеціалістом служби у справах дітей Радомишльської РДА.

Дата: 09.06.2020 16:39

09 червня 2020 начальником Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяною Нестерчук спільно з спеціалістом служби у справах дітей Радомишльської РДА Тетяною Найченко проведено соціально виховну бесіду з неповнолітніми щодо законослухняної поведінки та недопущення вчинення нового кримінального правопорушення, нагадано про виконання обов’язків, покладених законом та судом, а також про відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.Крім того,неповнолітнім було доведено інформацію про культуру поведінки в громадських місцях, про те, що дотримання правил етикету спілкування свідчить про їх виховання та манери.

Вкінці зустрічі неповнолітні переглянули відеоролик під назвою «Умови життя за гратами», де на першому плані стоїть виховання. Хочеться вірити, що після перегляду даного ролику, кожен для себе зробив належний висновок.