День фермера

Дата: 19.06.2020 11:06

Відсьогодні  в Україні на одне професійне свято стало більше. Щорічно, 19 червня, згідно з Указом Президента України №234/2020 від 18 червня у нас святкуватимуть День фермера.

Дату було обрано невипадково. У 2003 році Верховна Рада України ухвалила закон «Про фермерське господарство» саме 19 червня.

Тож, вітаючи фермерів нашої громади, хочу зазначити, що без підтримки фермерства ми не можемо говорити ні про розвиток економіки, ні про соціальне формування нашої громади, ні про інвестиції. Успішний фермер – це запорука успіху країни.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Зичу всім Вам великих і малих перемог – на власних полях у кілька сотень гектарів до кількох тисяч.

Нехай засіки повняться відбірним зерном. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

Зі святом Вас!

З повагою голова Вишевицької ОТГ  Сергій Гаврутенко