Радомишльський районний сектор поглиблює співробітництво з громадськими організаціями

Дата: 17.08.2020 14:01

17серпня 2020 начальником Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області підполковником внутрішньої служби Тетяною Нестерчук проведена робоча зустріч з представниками ГО «Радомишльська районна організація ветеранів» головою Валерієм Жлуктенком та заступником Борисом Бількевичем.

Під час зустрічі  представникам громадськості було донесено інформацію про діяльність підрозділу та можливість налагодження подальшої взаємодії з метою задоволення виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації. Валерій Жлуктенко доніс інформацію проте, що громадська організація  переймається проблемами ветеранів війни, праці, військової служби, дітьми війни та іншими громадянами похилого віку та зацікавився питанням співпраці та наданням певних видів допомог умовно засудженим.