Оголошення про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації комунальної власності Вишевицької сільської ради нежитлової будівлі: котельні (колишньої) за адресою: Житомирська обл., Радомишльський р-н, с. Вишевичі, вул. Миру

Дата: 22.10.2020 23:00

Оголошення

про продаж  на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації комунальної власності Вишевицької сільської ради нежитлової будівлі: котельні (колишньої)  за адресою: Житомирська обл., Радомишльський  р-н, с. Вишевичі, вул. Миру, 18а.

Вишевицька  сільська  рада інформує про продаж на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі: котельні (колишньої), загальною площею 139,0 кв. м, за адресою: Житомирська обл., Радомишльський  р-н, с. Вишевичі, вул. Миру, 18а

Інформація про об’єкт:  Будівля колишньої котельні цегляна на бутовому фундаменті, одноповерхова, загальною площею приміщень 139,0 кв. м. Будівля довгий час не використовується за призначенням, обладнання - відсутнє. Рік будівництва колишньої котельні приблизно 1960. Стіни пошкоджені, в тріщинах, перегородки зруйновані. Дах протікає, вікна розбиті. Технічний стан об'єкта – має значний фізичний знос та не придатний для використання.

Умови продажу:

1. Покупець зобов’язаний зберегти профіль діяльності об’єкта протягом одного року;
  2. Покупець зобов’язаний дотримуватись санітарно-екологічних та протипожежних норм експлуатації об’єкта та утримувати прилеглу територію об’єкта у належному санітарному стані;
  3. Покупець несе усі витрати пов’язані з нотаріальним  посвідченням договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна;
  4. Право власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна не переходить до покупця за результатами даного аукціону;
  5. Покупець зобов’язаний в трьох місячний термін з моменту набуття права власності укласти договір оренди на земельну ділянку, на якій розміщено об’єкт продажу.

а) Аукціон з умовами:

Дата проведення аукціону: 24 календарних днів від дня публікації інформаційного повідомлення, час проведення аукціону встановлюється автоматично ЕТС.

Стартова ціна об’єкта: 26 549 грн 00 коп (двадцять шість тисяч пя’тсот сорок дев’ять грн 00 коп) без урахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що складає 265 грн 49 коп (двісті шістдесят пя’ть грн 49 коп).

Розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні становить 10 % стартової ціни продажу об’єкта, а саме: 2 654 грн 90 коп (дві тисячі шістсот пятдесят чотири грн 90 коп).

Розмір реєстраційного внеску становить: 0,2 розміру мінімальної заробітної  плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 944 грн 60 коп (дев’ятсот  сорок чотири грн 60 коп).

б) Аукціон зі зниженням стартової ціни:

Дата проведення акціону: через 20 календарних днів оголошується ЕТС автоматично.

Стартова ціна об’єкта: 13 274 грн 50 коп (тринадцять тисяч двісті сімдесят чотири грн 50 коп) без урахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що складає 132 грн 75 коп (сто тридцять дві грн 75 коп).

Гарантійний внесок для участі в аукціоні становить: 1 327 грн 45 коп (одна тисяча триста двадцять сім грн 45 коп).

Реєстраційний внесок за участь в аукціоні становить: 944 грн 60 коп (дев’ятсот  сорок чотири грн 60 коп).

в) Аукціон з покроковим зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

Дата проведення акціону: через 20 календарних днів оголошується ЕТС автоматично та розпочинається не раніше 9 год. 30 хв.

Встановлена кількість кроків в аукціоні з покроковим зниженням стартової ціни та  подальшого подання цінових пропозицій становить 3 (три).

Гарантійний внесок для участь в аукціоні становить: 1 327 грн 45 коп (одна тисяча триста двадцять сім грн 45 коп).

На остаточну ціну продажу об’єкта може бути нараховане  ПДВ в розмірі 20%.

1. Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою (ЕТС) для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.
  2. Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.
  3. Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщені на сайті: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2
  4. Час і місце проведення огляду об’єкта: з 8-00 до 16-00 в робочі дні за місцем розташування об’єкта за адресою: 12214, Житомирська обл., Радомишльський  р-н,

с. Вишевичі, вул. Миру, 18-а

8. Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі:

UA-AR-P-2020-10-22-000002-2

Довідки за телефоном: (04132) 7-12-46, 7-12-41