Результати виборів депутатів Вишевицької сільської ради

Дата: 04.11.2020 23:58

Згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті ЦВК депутатами Вишевицької сільської ради обрано

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Безпалий Вадим Миколайович Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянин України, народився 13.08.1984 р., освіта вища, безпартійний, державне підприємство "Радомишльське лісомисливське господарство", начальник лісопромислового комплексу, місце проживання: м. Радомишль, Житомирська обл.
1 Близнюк Руслан Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 29.06.1976 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Малорацька загально-освітньої школа, вчитель, місце проживання: с. Межирічка, Радомишльський р-н Житомирська обл.
1 Купченко Ніла Миколаївна Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянка України, народилася 16.09.1966 р., освіта вища, безпартійна, комунальна установа "Вишевицький ліцей", завідувачка філії, місце проживання: с. Межирічка, Радомишльський р-н Житомирська обл.
1 Марченко Микола Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 30.03.1980 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Межирічка, Радомишльський р-н Житомирська обл.
2 Гальченко Олена Петрівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянка України, народилася 22.03.1974 р., освіта вища, безпартійна, Радомишльський центр первинної медичної санітарної допомоги, лікар, місце проживання: с.Вишевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.
2 Дмитренко Сергій Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянин України, народився 06.07.1959 р., освіта вища, безпартійний, Вишевицька сільська амбулаторія, сімейний лікар, місце проживання: с.Вишевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.
2 Макаренко Іван Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 29.09.1957 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Вишевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.
2 Черненко Аліна Володимирівна Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянка України, народилася 25.09.1989 р., освіта вища, безпартійна, комунальна установа "Вишевицький ліцей", заступник директора, місце проживання: с.Вишевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.
3 Лавренчук Олексій Олексійович Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянин України, народився 18.09.1992 р., освіта вища, безпартійний, комунальна установа "Вишевицький ліцей", заступник директора, місце проживання: м.Радомишль, Радомишльський р-н Житомирська обл.
3 Новиченко Світлана Леонідівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 08.08.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, Вишевицька сільська рада Житомирського району Житомирської області, секретар,, місце проживання: с.Вишевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.
3 Присяжнюк Руслан Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 03.10.1985 р., освіта вища, безпартійний, фермерське господарство "Тірас 2007", виконавчий директор, місце проживання: с.Вишевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.
3 Сташенко Аліса Олексіївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 03.03.1976 р., освіта вища, безпартійна, Вишевицька сільська рада Житомирського району Житомирської області, спеціаліст І категорії, місце проживання: с.Вишевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.
4 Дяченко Марина Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.07.1978 р., освіта вища, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Петропавлівськ, Бощагівка Києво-Святошинський р-н Київська обл.
4 Кузьменко Віктор Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 14.09.1962 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Веприн, Радомишльський р-н Житомирська обл.
4 Левковська Оксана Костянтинівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.01.1978 р., освіта вища, безпартійна, сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Агрокомплекс - 98", головний бухгалтер, місце проживання: с.Веприн, Радомишльський р-н Житомирська обл.
4 Старовойт Ольга Анатоліївна Самовисування Громадянка України, народилася 26.02.1979 р., освіта вища, безпартійна, Вишевицький ліцей, вчитель, місце проживання: с.Веприн, Радомишльський р-н Житомирська обл.
5 Гусєв Ігор Михайлович Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянин України, народився 29.06.1978 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець Бондар Н.С, водій, місце проживання: с.Ірша, Радомишльський р-н Житомирська обл.
5 Синельник Світлана Вікторівна Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянка України, народилася 28.07.1973 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Іршанський сільський клуб, завідуюча, місце проживання: с.Ірша, Радомишльський р-н Житомирська обл.
5 Стороженко Олег В’ячеславович Самовисування Громадянин України, народився 18.09.1973 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Ірша, Радомишльський р-н Житомирська обл.
6 Павленко Володимир Григорович Політична партія "НАШ КРАЙ" Громадянин України, народився 25.07.1962 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с. Макалевичі Радомишльський р-н Житомирська обл.
6 Терещенко Володимир Володимирович Політична партія "НАШ КРАЙ"

Громадянин України, народився 15.12.1988 р., освіта вища, безпартійний, мале приватне підприємство "Фермер",, заступник директора, місце проживання: с. Макалевичі, Радомишльський р-н Житомирська обл.