Вишевицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Вишевицької сільської ради

Дата: 06.01.2021 14:25

Вишевицька  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Загальні умови: начальник здійснює керівництво Службою у справах дітей, на яку покладено виконання завдань та функцій згідно Положення (затверджено рішенням 1 сесії 8 скликання № 25 від 24.12.2020 року)

Вимоги до кандидатів:

1. Кваліфікаційні:

• є громадянином України;
  • вільно володіє державною мовою;
  • вища освіта (юридична чи педагогічна) ступеня не нижче магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років або загальний досвід роботи не менше 5-ти років.

2. Професійні: компоненти  вимоги до знання, але не виключно:

• Конституції України;
  • Сімейного кодексу України;
  • Цивільного кодексу України;
  • Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства».

3. Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

4. Вимоги до компетентностей:

• - робота з великими обсягами інформації;
  • - орієнтація на досягнення кінцевих результатів;
  • - ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;
  • - здатність приймати зміни та змінюватись;
  • - особиста відповідальність;
  • - системність і самостійність в роботі;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• Заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Особова картка заповнена (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • Дві фотокартки 4*6;
  • Копія паспорта;
  • Копія документа про освіту;
  • Копія реєстраційної картки платника податків;
  • Електронна декларація про доходи за минулий рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Вишевицької сільської ради за адресою: 12214, Житомирська область, Радомишльський район, с. Вишевичі вул. Миру,  18.

Телефон для довідок: (04132) 7-12-41.

Термін подання документів: 15календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 25 січня 2021 року,  до 16:00 год.