Конкурс для старшокласників

Дата: 02.02.2021 19:40

Запрошуємо школярів до участі в проекті «Агенти змін» 2021

Мрієш втілювати круті проєкти у підлітковому віці, знайти нових друзів з усієї України та здійснити свою мрію? Поквапся долучитись до освітнього проєкту для школярів “Агенти змін”!

У цьогорічному наборі візьмуть участь 125 дітей з усієї України, які протягом 10 місяців з допомогою кваліфікованих тренерів школи, менторів та запрошених лекторів зможуть втілити у життя свою мрію та реалізувати власний проєкт.

Для участі у відбірковому турі учасникам необхідно:

Заповнити анкету

Прочитати текст про щастя та переглянути відео-виступ на TEDX

Написати есе на 400-500 слів на тему: «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?» та надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com. Просимо у темі листа та назві файлу з есе і безпосередньо у файлі перед самим текстом зазначати своє прізвище та ім’я (наприклад, Шевченко_Андрій_есе.doc). Файли без зазначення авторства не будуть розглянуті.

Більше за посиланням: https://unistudy.org.ua/ag-ch/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=naycikavishi_programi_za_tizhden&utm_term=2021-02-01&fbclid=IwAR1x48iVFtje5Xe81i-cwI925aaH4TlLKP_wQO4NF_FrOP0sOhQnDyyjTO8

З повагою,

Романович Сергій, тел. (097) 97 697 27