Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє

Дата: 14.02.2021 22:16

У зв´язку з проведенням атестації творчих аматорських колективів, які мають звання «народний», «зразковий» на предмет підтвердження їх статусу в 2021 році, комунальна установа «Житомирський обласний центр народної творчості» Житомирської обласної ради ініціює проведення семінару  «Якісна підготовка фольклорних колективів, які мають звання «народний» («зразковий»), для підтвердження їх статусу», що відбудеться  18 лютого 2021  року о 14.00 годині в приміщенні Житомирського обласного центру народної творчості (м. Житомир, вул. Трипільська, 5).

Насамперед, семінар розрахований на керівників творчих аматорських фольклорних колективів, які будуть проходити атестацію в 2021 році, у зв'язку з чим, просимо забезпечити їх присутність. Хочемо зазначити, що враховуючи карантинні обмеження, семінар буде проведено з кількістю учасників до 20 осіб.

Заявку на участь у семінарі надсилати на електронну адресу КУ «ЖОЦНТ» ЖОР zt.folkart@gmail.com, до 16 лютого 2021 р. Форма заявки додається (додаток №1).

Додаток: на 1 арк.

Директор                             (підпис існує)                            Альона СЕРДЕЧНА

до листа № 41 від 12.02.2021

Прізвище, ім’я, по-батькові