Вишевицька об'єднана територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район

Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Вишевицької сільської ради

Дата: 09.03.2021 16:49
Кількість переглядів: 516

Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Вишевицької  сільської ради (територіальної громади), окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів

Вишевицька сільська рада оголошує конкурс по визначенню аптечних установ, які у 2021 – 2022 роках здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Вишевицької сільської ради, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів (далі – пільгове забезпечення лікарськими засобами).

Конкурс проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету Вишевицької сільської ради від 19.02.2021 № 22 «Про конкурсну комісію при виконавчому комітеті Вишевицької сільської ради по відбору надавачів послуг по пільговому медичному обслуговуванню громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.».

Граничний обсяг видатків, передбачений в бюджеті Вишевицької сільської ради (за рахунок субвенції з бюджету Житомирської області) для фінансування пільгового забезпечення лікарськими засобами на 2021 рік становить 4700,00 гривень.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі

  1. Наявність відповідної ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
  2. Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення.
  3. Встановлення вартості лікарських засобів (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби» та від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», з урахуванням граничних постачальницько-збутових надбавок, не вищих ніж 10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів, та граничних торговельних (роздрібних) надбавок не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.
  4. Розміщення аптеки на території міста Радомишль.

Умови подання конкурсних пропозицій

Документи, необхідні для участі в конкурсі надаються в опечатаному конверті (краї зрізу (склеювання) конверта скріпляються печаткою, а при її відсутності – підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання), з обов’язковим зазначенням назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

- заяву на участь у конкурсі за формою, затвердженою конкурсною комісією;

- згоду на обробку персональних даних (для претендента для участі в конкурсі, який є фізичною особою - підприємцем);

- копію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

- відомості про розміщення аптеки на території міста Радомишль;

- відомості щодо дотримання постанов Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби», від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».

Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання.

Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.

Всі документи, які подаються претендентами для участі в конкурсі, викладаються українською мовою.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе претендент для участі у конкурсі.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою Вишевицької сільської ради: вул. Миру, буд.18, с. Вишевичі 12214,тел. 7-12-46, 7-12-41 ел. адреса vishevrada@ukr.net понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 13:00 до 14:00 з 09 березня 2021 року по 24 березня 2021 року включно.

У зв’язку з запровадженням карантину та з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 Вишевицька сільська рада працює в обмеженому режимі, тому про надання конкурсних пропозицій просимо повідомляти секретаря конкурсної комісії Чорну Ірину Сергіївну за тел. 0984234355, ел. адреса: vishevrada@ukr.net.

Конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Вишевицької сільської ради, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів, відбудеться 25.03.2021 о 12:00 за адресою: с. Вишевичі, вул. Миру, 18.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь