13 квітня до КУ "Вишевицький ліцей" завітали учасники команди «Еколідери соціальних змін» в рамках проєкту «Молодіжні практики соціального проєктування»

Дата: 14.04.2021 21:49

Школи соціального лідерства - 2021 та "Компостування у Громадах – Молодь Діє!" за підтримки Програми малих грантів Програми розвитку ООН Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН-ГЕФ).

Мета проєкту полягає в створенні соціальної платформи, навчанні сільської молоді технологічним прийомам та способам вирощування, догляду та післязбиральної доробки лікарської сировини, використання отриманої сировини в якості фіточаїв та зборів для покращення власного імунітету та імунітету членів своєї родини, а також зниженні та профілактиці різних захворювань, в тому числі COVID-19, а також популяризація набутого досвіду як на локальному, так і на регіональному рівнях.

Завдання проєкту:

створити довгострокову соціальну платформу для комунікацій дітей ліцею та дітей з особливими потребами з поширення кращих практик підвищення імунітету, методом фітотерапії;

закласти ділянки з посівами імуностимулюючих лікарських рослин: ромашки лікарської, календули та меліси на шкільній ділянці площею 0,05 га КУ «Вишевицький ліцей» ;

ознайомити школярів з біологічними особливостями лікарських рослин, етапами їх росту та розвитку, особливостями збирання сировини, сушіння, сортування, формування різноманітних природних екологічно безпечних фітопрепаратів, зокрема трав’яних чаїв, настоїв та відварів.

Діти прослухали цікаву лекцію про користь компостування та роль в ній черв'яків Старатель, також було встановлено компостний контейнер з технологією вермикомпостування органічних відходів.

Акція була досить пізнавальною, чекаємо нових зустрічей та гарних результатів нашої співпраці.

За матеріалами: https://www.facebook.com/vyshlyceum