Українська мережа за права дитини презентує практичне видання

Дата: 22.04.2021 22:15

Друзі, сьогодні з великою радістю Українська мережа за права дитини презентує вам практичне видання "#Спільно до нових послуг. Керівництво із впровадження інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми в громадах".

У Посібнику подано рекомендації з впровадження соціальних послуг для сімей і дітей на рівні громади, сформовані на основі досвіду реалізації проєкту «Спільно» в окремих громадах

Донецької та Луганської областей.

В першій частині Посібника читач дізнається, як в громаді створити необхідну організаційну структуру з питань соціального захисту населення та захисту дітей, як провести визначення потреб громади в соціальних послугах, та як розробити цільову бюджетну програму на основі отриманих даних.

В другій частині висвітлюється застосування технології ведення випадку при наданні послуг сім’ям з дітьми та організація необхідної для цього міжвідомчої взаємодії.

Окремими збірками додатків до видання наведено приклади документів, які можна використовувати в громадах для організації надання соціальних послуг.

Видання стане у пригоді представникам органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів, установ і закладів соціального спрямування, служб у справах дітей та громадських організацій.

Висловлюємо безмежну вдячність усім, хто долучився до створення цього керівництва,

UNICEF Ukraine

,Міністерство соціальної політики України

,Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew

,Надія і житло для дітей

,Partnership for Every Child / Кожній дитині

,ГО "Соціальна Синергія"

,СОС Дитячі Містечка Україна

,Маріупольська Спілка Молоді

партнерам в територіальних громадах Донецької і Луганської області, авторам посібника, експертам, спеціалістам проєкту, та сім'ям з дітьми, які отримують соціальні послуги.

Посібник підготовлено в рамках проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських

організацій за фінансової підтримки Німецького Уряду через Німецький банк розвитку (KfW).

Скачати всі частини Посібника можна тут: