Шановні жителі громади! Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 26.04.2021 08:00

26 квітня    минає 35 років від дня найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка залишила незагоєну рану на землі України та в серці нашого народу.

Ця страшна аварія стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Вона породила велику кількість проблем, яких вистачить на багато поколінь. Сьогодні наш обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати  допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.

Ми пам’ятаємо героїв, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять.

Ми щиро дякуємо ліквідаторам, серед них жителі й нашої громади, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

Чорнобиль – це мужність, героїзм та біль не лише ліквідаторів. Усі, кого вони захистили своїм подвигом, пам’ятають про ту ціну, за яку було збережено життя людей в Україні та Землі. Для нас ця катастрофа має початок, але не має кінця.

Голова Вишевицької сільської ради Сергій Гаврутенко.