День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2021 16:48

В Україні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”. Таким чином, Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

Сьогодні традиційно і Вишевичі долучились до відзначення вікопомної дати. В церемонії покладання квітів та гірлянд до Меморіалу Слави в центрі села взяли участь перший заступник голови Вишевицької територіальної громади Владислав Задерейко, начальник соціально - гуманітарного відділу Людмила Гонтаренко, директор Будинку культури Марія Дорощук, заступник директора Вишевицького ліцею Аліна Черненко, представники учнівської молоді місцевого ліцею та спеціальної школи, жителі села.

Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь. На жаль, українська земля і досі жадана для деяких країн. Військові події на сході України, що досі тривають, показують нашу згуртованість, єдність, мужність українського народу. Ми продовжуємо боротьбу за мир та нашу землю.

Тож бажаємо вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, родинного благополуччя та мирного неба!

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!