За добу COVID-19 виявили у 42 жителів Житомирської області, летальних випадків не зафіксували

Дата: 31.05.2021 12:00

Станом на 9:00 год. 31 травня 2021 року в Житомирській області лабораторно підтвердили 87643 випадки коронавірусної хвороби. За минулу добу, 30 травня, було зареєстровано 42 нових інфікування COVID-19. За період пандемії від ускладнень хвороби помер 1741 пацієнт (0 – за минулу добу). Всього одужали 84000 жителів області, нині активних хворих – 1902 особи.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської облдержадміністрації з посиланням на інформацію директора ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Зиновія Парамонова.

Всього випадків (з наростаючим підсумком) – 87643
Померло (всього) – 1741