Колектив Радомишльського РС філії ДУ «Центр пробації» прийняв участь у заходах до Міжнородного дня захисту дітей.

Дата: 01.06.2021 13:56

01 червня 2021р. колектив Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області разом з своїми дітьми прийняли участь у святкових заходах присвячених Міжнародному дню захисту дітей організованими Радомишльською міською радою. Діти переглянули святковий концерт, взяли участь у конкурсах та розвагах. Також, прийняли участь у конкурсі малюнку на асфальті, яку організувала КЗ «Публічна бібліотека-медіатека м. Радомишль».

Це дитяче свято створене в першу чергу для дорослих, адже його головна мета – розповісти всім людям про проблеми і труднощі, з якими стикаються маленькі мешканці нашої планети, і нагадати про те, як важливо захищати їх права.