Державна підтримка агровиробників як один з інструментів розвитку сільських територій

Дата: 05.07.2021 18:20

Про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників та господарств населення у 2021 році, вдосконалення управління та дерегуляції у сфері земельних відносин в рамках земельної реформи йшлося сьогодні, 5 липня, на семінарі-нараді, що відбувся в приміщенні Житомирської РДА за участю представників сільгосппідприємств, територіальних громад району.

Відкрив захід голова райдержадміністрації Юрій Денисовець.
Директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА Наталія Арендарчук ознайомила присутніх з напрямками підтримки сільськогосподарських товаровиробників та господарств населення у 2021 році, зазначивши, що в нинішньому році ці напрямки дещо розширені. Так, державна підтримка буде реалізовуватися щодо розвитку фермерських господарств, тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції,  галузі виноградарства, садівництва і хмелярства, часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки, здешевлення кредитів для сільськогосподарських товаровиробників.

«Для отримання державної підтримки за тим чи іншим напрямом суб’єкт господарювання – сільськогосподарський товаровиробник або господарство, фізична особа мають звернутися з пакетом документів, оформлених належним чином, до одного з визначених законодавством органів, які уповноважені на прийом документів: Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, Регіонального відділення Українського державного фонду фермерських господарств, уповноважених банківських установ, міських, селищних, сільських рад», – підкреслила Наталія Арендарчук.

Начальник державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Володимир Руднік поінформував присутніх про вдосконалення управління та дерегуляції у сфері земельних відносин в рамках земельної реформи та надав роз’яснення щодо чинного земельного законодавства й повноваження органів місцевого самоврядування у цій сфері.

Участь у семінарі-нараді  взяли  заступник директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА Ніна Добринська, депутат районної ради Олександр Міщенко.

Джерело: http://zhytomyr-rda.gov.ua/derzhavna-pidtrymka-iak-odyn-z-instrumentiv-rozvytku-silskykh-terytorij/