Активні парки: Близько пів сотні локацій визначено на Житомирщині для участі у соціальному проєкті, – Юрій Оханський

Дата: 09.07.2021 15:42

08 липня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів виїзну нараду з метою проведення моніторингу стану реалізації на Житомирщині соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

У нараді також взяли участь заступник голови Житомирської РДА Людмила Заворотнюк, представники Департаменту культури, молоді та спорту ОДА та голови територіальних громад.

Даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку населення.

Для участі в проєкті «Активні парки» на Житомирщині визначено адреси 48 локацій.

Наразі опрацьовано 5 локацій, які запустять у першу хвилю за наступними адресами:

1) м. Бердичів, Площа Центральна, 1;

2) смт Городок, вул. Шкільна, 9;

3) смт Хорошів, вул. Соборна, 7;

4) смт Попільня, вул. Героїв Майдану, 32;

5) смт Пулини, вул. М. Грушевського, 20.

«Локації у Пулинах та Попільні вже подано до Офісу Президента України з відповідними фотоматеріалами згідно з визначеними вимогами», – повідомив Юрій Оханський.

Ступінь готовності решти локацій «першої хвилі» становить 95 %.

Нагадаємо, що раніше Юрій Оханський провів онлайн-нараду з головами РДА, міських та територіальних громад щодо реалізації на Житомирщині соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України”.

Довідково. Соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України” започатковано Указом Президента України від 17 грудня 2020 року № 574/2020.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/aktyvni-parky-blyzko-piv-sotni-lokatsij-vyznacheno-na-zhytomyrshhyni-dlya-uchasti-u-sotsialnomu-proyekti-yurij-ohanskyj/