“Старі” медіа та нові громади – налагодження ефективної співпраці: УАМБ запрошує представників медіа та громад на вебінар

Дата: 15.07.2021 16:31

23 липня о 10:00 УАМБ організовує онлайн дискусію між представниками громад та редакторами місцевих медіа для обговорення та аналізу ефективних практик співпраці в сучасних умовах. Тема дискусії – “Старі” медіа та нові громади –  приклади ефективної співпраці. Або як ваші колеги розумно доповнюють самостійну роботу на власних інформаційних ресурсах громад співпрацею з місцевими медіа”.

Спікером дискусії буде Юрій Ісаєв – експерт з комунікацій та залучення Програми «U-LEAD з Європою».

Під час дискусії ви зможете розпитати колег про те, як саме вони налагодили ефективну співпрацю, і що є запорукою такої ефективності. Крім того, ви заохочуємо вас поділитися із колегами своїми успіхами, розказати про ситуацію в громаді, поділитися успіхами та проблемами, задати експерту та колегам питання і, звичайно, дізнатися про те, як саме досягли успіху в інших громадах, якими є важливі складові такого результату.

Участь у дискусії – за умови обов’язкової реєстрації за посиланням:  https://forms.gle/DR6SoMrN7W2C2wvS7

Це буде перша з 10 дискусій, які УАМБ організовує в рамках проєкту «Підвищення ефективності місцевих медіа та збільшення їхньої ролі в громадах». Відеозаписи раніше проведених заходів УАМБ доступні на сайті redactor.in.ua або на Youtube каналі асоціації.

УАМБ нагадує: у Вас є можливість подати ваш проєкт на конкурс та отримати мікрогрант для вашого локального медіа як самостійно, так і разом із громадою та отримати фінансування на розвиток чи побудову корисного сервісу для громади.

Будемо раді відповісти на ваші можливі запитання.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки проєктів УАМБ Ольги Сергієнко: 050 415 34 24098 254 17 06 або osergienko22@gmail.com

Джерело:https://oda.zht.gov.ua/news/stari-media-ta-novi-gromady-nalagodzhennya-efektyvnoyi-spivpratsi-uamb-zaproshuye-predstavnykiv-media-ta-gromad-na-vebinar/