Віталій Бунечко долучився до відкриття центру надання адміністративних послуг у Хорошівській територіальній громаді

Дата: 16.07.2021 12:22

15 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до відкриття ЦНАПу у Хорошівській територіальній  громаді. Також у заході взяли участь керівництво та жителі громади.

Як зазначив голова Житомирської облдержадміністрації, новий ЦНАП у Хорошівській територіальній громаді відповідає сучасним стандартам та розміщений у центральній частині селища Хорошів.

«Сьогодні ми відкриваємо черговий центр надання адміністративних послуг у Хорошівській територіальній громаді, який надаватиме доступні, а головне якісні послуги більше ніж 20 тисячам жителів громади та прилеглих до неї сіл», — сказав Віталій Бунечко.

Так, новостворений ЦНАП надаватиме такі послуги:

реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;

реєстрації актів цивільного стану;

реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

реєстрації нерухомого майна та оренди;

реєстрації громадських об’єднань та формувань;

паспортні послуги (вклейка фото);

послуги соціального характеру (встановлення статусів учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та багатодітним сім’ям);

видача дозвільних документів;

послуги ДЗК.

Довідково. Загальна кількість адміністративних послуг, надання яких запроваджено через центр – 90. Він обслуговуватиме 57 населених пунктів Хорошівської громади, чисельністю 19,8 тис чоловік. Ремонтні роботи та облаштування центру виконано за кошти громади у сумі 126,6 тис грн.

Нагадаємо, що Мінцифри визначило 19 областей України, які завершили трансформацію ЦНАПів, серед яких і Житомирська.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/vitalij-bunechko-doluchyvsya-do-vidkryttya-tsentru-nadannya-administratyvnyh-poslug-u-horoshivskij-terytorialnij-gromadi/