У Житомирській ОДА обговорили створення інформаційної аналітичної системи з управління територіями область-район-громада

Дата: 22.07.2021 18:42

Сьогодні, 22 липня, перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко взяла участь у нараді щодо створення інформаційної аналітичної системи підготовки пропозицій та прийняття рішень з управління територіями з використанням геоінформаційних систем на рівні районів/громад.

Також участь у нараді взяли начальниця відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації ОДА Інна Кацімон та представники інших структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій Житомирської області, а також фахівці інформаційно-комунікаційних систем.

Так, під час наради учасники обговорили низку питань, зокрема:

стан та перспективи розвитку системи містобудівного кадастру Житомирської області;

можливості створення інформаційно-аналітичної системи підготовки пропозицій та прийняття управлінських рішень на рівні району «ГІС-Префект»;

співпрацю Поліського національного університету в розбудові ГІС системи та в цілому геопорталі Житомирської області;

розвиток геопорталу Житомирської області як складової програми інформатизації області.

Під час наради Наталія Остапченко наголосила та тому, що впровадження такої інформаційно-аналітичної системи в роботу органів державної влади та у громадах Житомирської області надасть змогу оперативно вирішувати питання на рівні область-район-громада.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/u-zhytomyrskij-oda-obgovoryly-stvorennya-informatsijnoyi-analitychnoyi-systemy-z-upravlinnya-terytoriyamy-oblast-rajon-gromada/

Також учасники наради обговорили технічні умови та місце розташування серверної цієї системи.