Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» стартує з Попільні, – Юрій Оханський.

Дата: 28.07.2021 20:07

Сьогодні, 28 липня, у смт Попільня на спортивному майданчику відбувся офіційний старт реалізованих об’єктів спортивної інфраструктури в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Участь у заході взяли заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський, заступник голови Житомирської РДА Людмила Заворотнюк, представники Попільнянської селищної ради та структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Саме Попільня першими на Житомирщині підготували відповідний спортивний простір і тим самим продемонстрували приклад для наслідування іншим містам, районам та територіальним громадам області», – сказав Юрій Оханський.

Нагадаємо, що даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

На Житомирщині визначено адреси 48 локацій для участі в проєкті «Активні парки – локації здорової України».

Також із метою проведення моніторингу стану реалізації на території Житомирського району соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» Юрій Оханський провів виїзну нараду.

Нагадаємо, що питання облаштування парків відпочинку та скверів у кожній територіальній громаді обговорили в Житомирській ОДА під час онлайн-наради з головами РДА та територіальних громад.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/sotsialnyj-proyekt-aktyvni-parky-lokatsiyi-zdorovoyi-ukrayiny-startuye-z-popilni-yurij-ohanskyj-foto/