Соціальним працівникам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19

Дата: 30.07.2021 10:38

В Україні набирає обертів вакцинація проти коронавірусної інфекції. Наразі розпочався 5-й, заключний, етап імунізації населення, під час якого всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в найближчому центрі масової вакцинації 7 днів на тиждень.

МОЗ наголошує, що інфікуватися коронавірусом може людина будь-якого віку. COVID-19 може бути дуже небезпечним для людей, старших за 60 років та/або з хронічними захворюваннями (бронхіальна астма, діабет, гіпертонія, онкологічні захворювання тощо).

Саме тому щепитися від COVID-19 означає – захистити своє життя.

З метою обізнаності та інформування населення Міністерство охорони здоров’я України підготувало методичні рекомендації для соціальних працівників, як необхідно щепити підопічних установ.

Зокрема у рекомендаціях йдеться про важливість імунізації, роз’яснення щодо реакції на вакцину при хронічних хворобах, побічні ефекти після щеплення, ефективність різних вакцин тощо.

Переглянути методичні рекомендації «Соціальним працівникам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19» можна за посиланням : https://oda.zht.gov.ua/news/sotsialnym-pratsivnykam-zapytannya-i-vidpovidi-pro-vaktsynatsiyu-vid-covid-19/

Нагадаємо, що МОЗ підготувало методичні рекомендації для медичних працівників під назвою «Вакцинація від COVID-19: принципи ефективної комунікації з пацієнтами».

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/sotsialnym-pratsivnykam-zapytannya-i-vidpovidi-pro-vaktsynatsiyu-vid-covid-19/