Різкого підвищення тарифів на електроенергію не буде – прессекретар Президента

Дата: 05.08.2021 13:17

Різкого підвищення тарифів на електроенергію для населення не буде. Це принципова позиція Президента України Володимира Зеленського, заявив прессекретар Глави держави Сергій Никифоров під час брифінгу.

«Від імені Президента ще раз хочу наголосити на тому, що різкого підняття тарифів на електроенергію, яким зараз активно намагаються залякувати, не буде. Для багатьох його не буде взагалі», – наголосив він.

Сергій Никифоров зазначив, що це принципова позиція Глави держави, адже він розуміє – є верстви населення, для яких і нинішні тарифи зависокі та непосильні.

За словами прессекретаря Президента, відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони, яке було ухвалене на виїзному засіданні в Краматорську минулого тижня, Уряд і НКРЕКП опрацьовують питання щодо того, якою саме має бути система оплати за електроенергію.

«РНБО на це виділила певний час. Думаю, що до Дня Незалежності, можливо раніше, побачимо, хто й скільки має платити. Але ключове: різкого зростання тарифів ми не побачимо. Це те, на чому я хочу наголосити», – сказав він.

Сергій Никифоров також додав, що і Володимир Зеленський, і члени РНБО пильно стежать за ситуацією на енергетичному ринку в контексті підготовки до опалювального сезону.

«Будь-які намагання гравців у цій царині розбалансувати енергетику отримають жорстку відповідь від держави. Енергетика в Україні має працювати стабільно й з урахуванням об’єктивних потреб зберігати тарифи на справедливому рівні», – резюмував прессекретар Президента.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/rizkogo-pidvyshhennya-taryfiv-na-elektroenergiyu-ne-bude-pressekretar-prezydenta/