Департамент освіти і науки Житомирської ОДА: Доставлено понад 86% підручників для 4-х класів НУШ

Дата: 10.08.2021 18:02

Завершується доставлення підручників для 4-х класів Нової української школи до книжкових баз органів управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій.

.Станом на сьогодні в Обласний бібколектор Житомирщини доставлено 135 748 підручників для 4 класу, це майже 86 % від загального плану доставки.

.Згідно з планом на Житомирську область розподілено підручників для 4 класу у кількості 157977, на 54819 більше – це пов’язано з тим, що підручник «Я досліджую світ», «Математика» та «Українська мова та читання» надійшли у 2 частинах.

Вибір та замовлення підручників відбувався через інтернетну систему ІСУО (Інформаційну систему управління освітою). Кожна школа здійснювала вибірсама, а вибір школи узагальнював відділ освіти територіальної громади і вже зведену інформацію відділів узагальнив Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації.

Станом на 6 серпня 2021 року, за даними державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», доставлено 4 млн 422 тис. 25 підручників для 4-х класів НУШ (90,64% загального плану доставки).

Повністю забезпечені підручниками для 4-х класів НУШ заклади освіти Волинської та Рівненської області, майже 100% – у Вінницькій, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

Електронні версії підручників для 4-х класів у форматі «.pdf» розміщені в Електронній бібліотеці ІМЗО у вільному доступі. Станом на 06 серпня оприлюднено 100% підручників, у тому числі підручники для 4-х класів ЗЗСО, що перекладені мовами національних меншин.

Гаряча лінія щодо видання та доставлення підручників: (044) 248-25-21, (044) 248-25-27.

Нагадаємо, Уряд затвердив план заходів щодо реалізації Декларації про безпеку шкіл.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

ДЖЕРЕЛО: https://oda.zht.gov.ua/news/departament-osvity-i-nauky-dostavleno-ponad-86-pidruchnykiv-dlya-4-h-klasiv-nush/