Впевнена, що наша молодь зацікавлена у розвитку Житомирщини та всієї України, — Наталія Остапченко

Дата: 12.08.2021 15:54

Сьогодні, 12 серпня, з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді у приміщенні Житомирської обласної дитячої бібліотеки відбувся урочистий захід з нагородження обдарованої молоді.

В урочистому заході взяли участь перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, директор Департаменту культури, молоді та спорту Максим Обшта, керівники профільних структурних підрозділів ОДА, громадськість та ЗМІ.

Метою заходу є підтримка обдарованої молоді, створення умов для творчого розвитку особистості, втілення ідей національного відродження шляхом підтримки свідомої та активної молоді.

«Від імені голови облдержадміністрації та від себе особисто хочу привітати всіх перш за все із Міжнародним днем молоді. Це вік великих звершень та невичерпного натхнення. Впевнена, що наша молодь зацікавлена у розвитку нашої області та України в цілому. Тому всім бажаю міцного здоров’я, добробуту та успіхів в усіх починаннях», — сказала Наталія Остапченко.

Житомирська обласна державна адміністрація вітає обдаровану молодь Житомирщини з Міжнародним днем молоді та відзначає їх грошовими сертифікатами за досягнення в галузях науки, сили і спорту, мужності і сучасності.

За наукові досягнення:

Біленькій Людмилі Вікторівні — диплом лауреата фестивалю – конкурсу «Обрії душі», приуроченого до днів народження Тараса Шевченка та Лесі Українки;

Гарічевій Катерині Андріївні — диплом за кращу роботу секції «Публічне управління» в II науково – практичній конференції студентів та науково – педагогічних працівників «Маркетинг і держава: теорія, практика, кризові виклики»;

Козяру Ярославу Анатолійовичу — диплом II ступеня за перемогу в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Механічна інженерія»;

Корзуну Юрію Петровичу — диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Автомобільний транспорт», напрям «Економіка автомобільного транспорту»;

Кривоносу Михайлу Олександровичу — диплом ПІ ступеня за перемогу у XVII Відкритому чемпіонаті зі спортивного програмування;

Процюк Вероніці Миколаївні — диплом II ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі».

За творчі досягнення:

Василенко Анні Юріївні — диплом лауреата І ступеня VI Міжнародної танцювальної асамблеї ім. Н. Скорульської;

Контурському Денису Миколайовичу — диплом Гран – прі у XIV Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова ім. Лесі Українки;

Поплавській Олександрі Олегівні — диплом за І місце у відкритому фестивалі студентської творчості «Студентська ліра» в номінації «Фольк»;

Поплавському Миколі Вадимовичу — диплом за І місце Міжнародного фестивалю Об’єднаного королівства в номінації академічний вокал індивідуально віком від 15 до 19 років;

Трохимчук Вікторії Олександрівні — золотий диплом XIX Всеукраїнського юніорського конкурсу музично-виконавської майстерності ім. академіка О.С. Тимошенка.

За спортивні досягнення:

Єлістратовій Юлії Олександрівні — диплом за І місце в Кубку Європи з тріатлону;

Кузінському Юрію Андрійовичу — диплом за II місце у чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді в бігу на 5000 м;

Мазуру Владиславу Віталійовичу — диплом за IV місце у чемпіонаті Європи зі стрибків в довжину;

Степанчуку Томашу Валерійовичу — диплом за І місце у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків;

Четвериковій Анастасії Андріївні — диплом за І місце у чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное;

Шелест Ілоні Олександрівні — диплом за II місце у чемпіонаті Світу з аеробної гімнастики.

За особисту відвагу та мужність:

Зарицькій Вікі Ігорівні — за відвагу, а саме за здобуття професії з технічних видів розвідки.

За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху:

Безмертній Вікторії Ігорівні — голова Відокремленого підрозділу «Житомирська молодіжна рада» Громадської спілки «Національна молодіжна рада України»;

Яцик Іванні Сергіївні — волонтерка, координаторка проєктів, що спрямовані на розвиток молодіжного руху.

Довідково. Нагородження обдарованої молоді Житомирщини відбулося відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 05 серпня № 470.

Щорічно 12 серпня в усьому світі відзначається Міжнародний день молоді. Свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді. Вперше в світі свято відзначили 12 серпня 2000 року. Починаючи з 2022 року День молоді в Україні відзначатиметься одночасно з усім світом – 12 серпня.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/vpevnena-shho-nasha-molod-zatsikavlena-u-rozvytku-zhytomyrshhyny-ta-vsiyeyi-ukrayiny-nataliya-ostapchenko/