У Житомирській облдержадміністрації визначили кращі суб’єкти господарювання у регіоні

Дата: 13.08.2021 18:22

12 серпня під головуванням першого заступника обласної ради Олега Дзюбенка за участі директора Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Наталії Арендарчук відбулося засідання обласного організаційного комітету для відзначення кращих суб’єктів господарювання з нагоди Дня підприємця.

На розгляд комітету було подано 74 суб’єкта, до кожної з трьох номінації потрапили:

«Кращий суб’єкт малого підприємництва» — 40 суб’єктів;

«Кращий суб’єкт середнього підприємництва» — 24;

«Інвестор року» — 10.

На розгляд оргкомітету було запропоновано підприємства з різних галузей економіки, зокрема сільського господарства, добувної, переробної, харчової промисловостей, видавничої діяльності, торгівлі, лісового господарства та інших.

При оцінюванні суб’єктів господарювання до уваги бралися показники фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, їх інвестиційний, інноваційний розвиток, соціальної відповідальності в умовах запровадження карантинних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, надання благодійної допомоги підприємством тощо.

Довідково. Відповідно до Указу Президента України від 5.10.1998 № 1110/98 щорічно у першу неділю вересня відзначається День підприємця.

Для відзначення кращих суб’єктів підприємництва Житомирщини  голова облдержадміністрації Віталій Бунечко пілписав розпорядження № 392 від 12.07.2021 «Про організацію заходів з відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності з нагоди Дня підприємця».

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/u-zhytomyrskij-oblderzhadministratsiyi-vyznachyly-krashhi-sub-yekty-gospodaryuvannya-u-regioni/