Велике будівництво на Житомирщині: у Житомирі встановлено 50-метровий флагшток до 30-річчя Незалежності України

Дата: 14.08.2021 13:04

На майдані Соборному в Житомирі встановлено 50-метровий флагшток до 30-річчя Незалежності України.

Флагшток розміщується на спеціальному фундаменті, тримається на монолітних залізобетонних палях, матеріал конструкції – оцинкований метал.

Новий вигляд матиме і сквер на майдані Соборному. Житомир — одне з небагатьох українських міст, де встановлення флагштоку передбачає реконструкцію майдану з новим освітленням, озелененням та місцями для відпочинку. Підхід до флагштока розширили: на майдані з’явилися два додаткових проходи з доступом для маломобільних верств населення. Наразі тут проводяться роботи з облаштування прилеглої території та озеленення. Загальна площа благоустрою — 3 868 кв.м.

23 серпня, у День Державного Прапора України, на флагштоці замайорить синьо-жовтий прапор. Розмір стягу – 14 на 8 метрів.

Довідково. Замовник робіт — Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshhyni-u-zhytomyri-vstanovleno-50-metrovyj-flagshtok-do-30-richchya-nezalezhnosti-ukrayiny/