УВАГА! Закриття руху у зв’язку з аварійними роботами: об’їзд через обласний центр

Дата: 14.08.2021 18:10

За повідомленням пресслужби САД у Житомирській області рух транспортних засобів автомобільною дорогою М-06 Київ – Чоп (Північний обхід міста Житомир) 17 серпня з 8:00 до 18:00 години буде закрито.

На час проведення аварійних робіт об’їзд буде здійснюватись по затвердженій схемі ОДР.

А саме:

Через транспортну розв’язку в селі Оліївка (км 138+945 а/д М-06) – по вул. Покровська – Проспект Незалежності – Проспект Миру – Новоград-Волинське шосе – Західний під’їзд до міста Житомир – транспортна розв’язка в селі Іванівка (км 152+479 а/д М-06).

Вимушені заходи будуть запроваджені у зв’язку з проведенням аварійних робіт з ліквідації деформацій покриття на а/д М-06 Київ – Чоп та з метою забезпечення належних умов безпеки дорожнього руху.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/uvaga-zakryttya-ruhu-u-zv-yazku-z-avarijnymy-robotamy-ob-yizd-cherez-oblasnyj-tsentr/