Фестиваль «Мандруй Україною»

Дата: 16.08.2021 16:04

Фестиваль #МандруйУкраїною – це перший фестиваль-ярмарок, що об’єднує всі регіони України в одному місті.

.Фестиваль приурочений до 30-ї річниці Незалежності України та організований Державним агентством розвитку туризму України за підтримки всеукраїнської спілки VISIT Ukraine.

???? Дебютний захід проходитиме з 22 по 24 серпня у Музеї просто неба “Пирогів” та відкритий для всіх охочих з будь-якого куточка України та світу.

????На фестивалі кожен з 24 регіонів України та Автономна Республіка Крим презентують свій туристичний, культурний і гастрономічний потенціал, проведуть майстер-класи з традиційних українських ремесел, поділяться цікавинками та навіть трохи похизуються своїми талановитими людьми.

???? Гості ярмарку зможуть взяти участь в будь-якому з майстер-класів, купити сувеніри, локальні продукти, а також насолодитися гучним святом, подивитись виступи кращих творчих колективів з українських регіонів.

Святкуймо День Народження Незалежної України  разом!

Житомирська область також буде представлена на фестивалі “Мандруй Україною”.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/festyval-mandruj-ukrayinoyu/