Реконструкція обласного онкодиспансеру триває.

Дата: 18.08.2021 15:17

Житомирський обласний онкологічний диспансер – це надважливий для жителів області лікувальний заклад, який надає спеціалізовану медичну допомогу хворим на злоякісні новоутворення.

Завдяки включенню проєкту реконструкції онкодиспансеру у програму Президента «Велике будівництво» його вдасться завершити. Обсяг фінансування складає 94 млн грн (за весь час будівництво від 2017 року). Залишок кошторисної вартості станом на  початок року складає 40,2 мільйони гривень. Для завершення усіх необхідних робіт у поточному розі передбачено кошти з Державного фонду регіонального розвитку 36,2 мільйони гривень та 4 мільйони з обласного бюджету.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/rekonstruktsiya-oblasnogo-onkodyspanseru-tryvaye-foto-zvit/