Вітання голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка з 30-річчям Незалежності України

Дата: 24.08.2021 08:20

Шановні жителі Житомирщини!

Щиро вітаю вас із головним святом нашої Держави – Днем Незалежності України!

Сьогодні Незалежній Україні виповнилося 30 років. У тепер вже далекому 1991 році наші батьки і діди зробили перший крок до вільної і самостійної держави. А сьогодні у нас, разом із відчуттям свята, є ще й розуміння ціни нашої свободи.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле й майбуття України. Минуле дає нам мудрість. Майбуття виховує відповідальність за наші вчинки та рішення. Адже Незалежна Україна починається з кожного з нас: з наших думок, наших вчинків, нашого будинку, міст й територіальних громад. Тільки з Україною у серці ми зможемо спільними зусиллями побудувати багату, процвітаючу та воістину Незалежну державу!

Тож давайте у цей святковий день, а також щодня й надалі непохитно відстоювати суверенність нашої країни, зберігати її традиції та примножувати наші надбання.

Нехай Господь береже нашу неньку і всіх нас!

Голова Житомирської ОДА

Віталій Бунечко

ДЖЕРЕЛО: https://oda.zht.gov.ua/news/vitannya-golovy-zhytomyrskoyi-oda-vitaliya-bunechka-z-30-richchyam-nezalezhnosti-ukrayiny/