#Децентралізація: Розвиток інституту старост. Рекомендації з практичного впровадження положень нового законодавства

Дата: 25.08.2021 12:35

Консультанткою з юридичних питань Офісу підтримки реформи децентралізації при Мінрегіоні, консультанткою Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» Лесею Федченко розроблено Рекомендації щодо дій/рішень органів місцевого самоврядування із впровадження положень Закону № 1638.

У публікації надані рекомендації та зразки документів щодо практичного впровадження положень з розвитку інституту старост. Під час роботи над публікацією використано досвід впровадження реформи децентралізації в Україні.

Публікація створена на замовлення Міністерства розвитку громад та територій України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Завантажити Рекомендації можна за ПОСИЛАННЯМ.

Більше про розвиток інституту старост в громадах читайте ТУТ.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/detsentralizatsiya-rozvytok-instytutu-starost-rekomendatsiyi-z-praktychnogo-vprovadzhennya-polozhen-novogo-zakonodavstva/