Навчальний рік розпочнеться 1 вересня у звичному режимі — прем’єр-міністр

Дата: 28.08.2021 15:06

Старт нового навчального року відбудеться 1 вересня та він буде проходити у звичному режимі. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Уряду 26 серпня.

“Наразі країна перебуває на зеленому рівні протиепідемічної безпеки, загалом ситуація залишається контрольованою. Це дозволяє розпочати роботу навчальних закладів у звичайному режимі. Навчання має проходити із дотриманням простих протиепідемічних правил – школи підготовлені і мають все для цього необхідно”, – заявив прем’єр-міністр.

Він також наголосив, що найбільш дієвий спосіб протистояти коронавірусній хворобі – це вакцинація.

“Минулого року ми спостерігали ситуацію, коли у багатьох школах відбувались спалахи хвороби саме серед працівників освітніх закладів, тому важливою умовою, яка гарантує безпеку вчителя та учня під час освітнього процесу, є вакцинація”, – сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що раніше Уряд змінив карантинні норми для сфери освіти. При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/navchalnyj-rik-rozpochnetsya-1-veresnya-u-zvychnomu-rezhymi-prem-yer-ministr/