ПАМ'ЯТАЙМО ЗАГИБЛИХ, ШАНУЙМО ЖИВИХ!

Дата: 28.08.2021 15:21

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Особливого значення ця дата набуває в ці дні, коли наша держава відзначає 30 - ту річницю незалежності.

Тож сьогодні, напередодні пам'ятної дати, у Вишевичах пройшов ряд заходів по вшануванню односельчан, які загинули, захищаючи рідну землю. Представники органів місцевого самоврядування, працівники сільської ради та культури поклали квіти до пам' ятного знака "Борцям за волю України" в центрі села, до могил захисників - Володимира Глубокова та Анатолія Белобусова на сільському кладовищі, відвідали родину В. П. Глубокова, вручили пам' ятну плакетку. Публічна бібліотека влаштувала тематичну виставку "Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих".

На понеділок планується продовження заходів в с. Макалевичі, де похований ще один захисник з нашої громади Олександр Босий.