Вітання голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка з Днем знань

Дата: 01.09.2021 08:42

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

Сердечно вітаю вас із початком нового навчального року! Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період, сповнений нових знань та вражень.

.Цього дня вперше сядуть за парти більше 18 тисяч маленьких школярів Житомирщини. Бажаю вам бути допитливими та впевнено мандрувати країною знань.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого cуму, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з продовження навчання у найкращих закладах вищої освіти України. Бажаю вам успіху та високих результатів. А отримані знання стануть найміцнішою опорою у вашому житті.

Ви – талановиті, завзяті, юні та перспективні, комунікабельні та енергійні, а тому гідні тої висоти, яку для себе встановили.

Головним покликанням вчителя є виховання національно свідомої та освіченої молоді. Слова щирої вдячності педагогам за невтомну працю, за любов до дітей і рідної Житомирщини.

Батькам учнів та студентської молоді бажаю мудрості та терпіння. Адже за вашої активної участі та підтримки ми й надалі виховуватимемо майбутнє української держави.

Бажаю всім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків!

.

Голова Житомирської ОДА