Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!

Дата: 01.09.2021 09:00

1 вересня – свято, яке назавжди залишається в пам’яті кожної людини.
Це день з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас, він дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись цього дня переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово, продиктоване першою учителькою.

Дорогі педагоги! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякую вам за те, що ви щиро ділитеся з ними своїми знаннями, любов’ю та теплом своїх сердець, виховуєте гідних громадян України. Успішного усім вам навчального року, міцного здоров’я, щастя, натхнення, наполегливості і успіхів у роботі.
  Шановні діти! Першовересень для вас - той день, коли входите у ще незвідану країну знань. Бажаємо ж вам на цій стезі здобути ті знання, які вам стануть у пригоді у майбутньому, у розбудові нашої держави.

В добру путь, дорогі учасники навчального процесу! Хай навчальний рік пройде натхненно та творчо без зайвих проблем та карантинних обмежень!

З повагою Вишевицький сільський голова            Сергій Гаврутенко.