Надходження: 9,3 мільярди гривень Зведений бюджет України та 4,6 мільярди гривень Пенсійний фонд

Дата: 03.09.2021 12:54

За інформацією Головного управління ДПС у Житомирській області, платниками Житомирської області забезпечено надходжень до Зведеного бюджету України понад 9,3 мільярди гривень та 4,6 мільярди гривень до Пенсійного фонду

Внесок платників Житомирщини у загальний фонд Державного бюджету склав майже 4,0 мільярди гривень. Порівняно з минулорічною сплатою надходження збільшились на 956,6 мільйонів гривень.

Найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень до Державного бюджету складають надходження з:

– з податку та збору на доходи з фізичних осіб – 1 183,7 мільйонів гривень;

– з податку на прибуток підприємств – 359,2 мільйонів гривень;

– з ПДВ (збір) – 1830,9 мільйонів гривень;

– по рентній платі та платі за використання інших природних ресурсів – 162,4 мільйони гривень;

– по частині прибутку (доходу) державних унітарних підприємств – 42,0 мільйони гривень.

До місцевих бюджетів спрямовано більше 5,3 мільярди гривень, що на 19,5 відс. або на 858,2 мільйони гривень більше відповідного періоду минулого року.

Прогнозні показники доходів, затверджені місцевими радами, виконані на 101,8 відс., додатково надійшло 95,1 мільйони гривень.

Сплата єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду становить понад 4,61 мільярди гривень, вона зросла до відповідного періоду минулого року на 758,4 мільйони гривень.

Джерело: https://oda.zht.gov.ua/news/nadhodzhennya-9-3-milyardy-gryven-zvedenyj-byudzhet-ukrayiny-ta-4-6-milyardy-gryven-pensijnyj-fond/