ПРОТОКОЛ № 17 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 22.09.2021 21:04

Фото без описуЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОБЛАСНА КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

майдан імені С.П.Корольова,1, м. Житомир, 10014,  тел.(0412) 47-50-14, факс 47-50-75

www.oda.zht.gov.ua  e-mail: ztadm@oda.zt.gov.ua  Код в ЄДРПОУ 00022489

позачергового засідання обласної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

м. Житомир                                                                                                                                   22 вересня 2021 року

Присутні: Остапченко Н.В. – перший заступник голови комісії, Федько О.О - заступник голови комісії, Нікітчук І.В. - заступник голови комісії, Тютюнник С.Ф.-відповідальний секретар комісії.

Запрошені члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (за списком).

Провела засідання: Остапченко Н.В. – перший заступник голови комісії, перший заступник голови облдержадміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Доповідач:

Безносюк

Сергій Володимирович

начальник Управління з питань цивільного захисту

населення та оборонної роботи  облдержадміністрації

Осипович

т.в.о. директора Департаменту освіти і науки

Наталія Євгеніївна

облдержадміністрації

СЛУХАЛИ: Про встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, дотримання карантинних заходів та стан охоплення вакцинацією працівників закладів освіти на території області.

Доповідачі: Безносюк С.В. начальник Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації

Осипович Н.Є

т.в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

ВИСТУПИЛИ

Лучків В.

заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Остапченко Н.В

перший заступник голови комісії, перший заступник голови облдержадміністрації

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно):

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року
  • 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 № 35 встановити на території області з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Термін – з 23 вересня 2021 року

2. Головам райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування (за згодою), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), застосувати на відповідній території обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки та забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, згідно до встановленого рівня.

Термін – на період дії карантину

1. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації (Осипович Н.Є.), головам райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування, керівникам освітніх закладів (рекомендувати):
  2. вжити вичерпних заходів щодо організації вакцинації у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних бригад;
  3. забезпечити активне інформування та запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їх родичів та родичів здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень в закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних бригад;
  4. взяти під персональну відповідальність заходи щодо вакцинації.

Термін – на період дії карантину

4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Дембіцька І.Л.), головам райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування (за згодою) забезпечити роз'яснювальну роботу та інформування населення, щодо обмежувальних заходів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, а також необхідності вакцинації населення з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін – на період дії карантину

1. Органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою реалізації права на особистий прийом громадян, врегульованого Законом України «Про звернення громадян», забезпечити відновлення проведення особистого прийому громадян (за попереднім записом) з врахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".