Запрошуємо до громадського обговорення перейменування вулиць

Дата: 18.07.2022 12:53

До уваги жителів села Вишевичі!

Сьогодні на засідання виконавчого комітету Вишевицької сільської ради було винесено питання щодо перейменування вулиці Клєвцова (Героя Радянського Союзу, який загинув у грудні 1943 року при визволенні нашого села від німецьких окупантів) на Леоніда Тарасюка(бувшого голову колгоспу, кавалера ордена Леніна, Героя Соціалістичної праці). Ця пропозиція була ініційована жителем села Сташенком М. М.

Рішенням виконкому було провести обговорення даного питання, зібрати пропозиції і шляхом голосування обрати нову назву.

Відразу хочу запропонувати свій варіант - історичну, сільську назву цієї вулиці - Вигон. (до речі, в Одеській області, навіть є село з такою назвою).

Для сільського жителя вигон - це не лише ділянка землі, куди виганяли пасти худобу та птицю. Це був своєрідний інформаційний та дозвіллєвий центр. Тут обмінювались новинами, сюди збирались після недільної служби в церкві, на Великдень, на Зелені свята. Тут проводились обрядові дійства, пов'язані з тим чи іншим періодом календарного циклу(водили хороводи, співали гаївки, гагілки), це було улюблене місце збору дітлахів для ігор...

А які пропозиції маєте ви?

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)