24 сесія 8 скликання - 23.11.2022р.

Дата: 23.11.2022 13:29

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вишевицької сільської ради»

Проєкти рішень сесій №- «Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна розташованого на території Вишевицької сільської ради для подальшого набуття права комунальної власності»

Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження «Програми щодо організації облаштування найпростіших споруд (укриттів) цивільного захисту персоналу та учнів (капітального ремонту, реконструкції овочесховищ) у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності Вишевицької сільської ради на 2022-2023 роки»»

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін в номер та в пункти рішень 17 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання від 17.02.2022 №564.»

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін в номер та деякі пункти рішення 17 сесії Вишевицької сільської ради 8 скликання від 17.02.2022 №555.»

Проєкти рішень сесій №- «Про відмову у наданні дозволу про передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду Фермерському господарству « Межирічка»»

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін та доповнень до «Положення про відділ землевпорядкування, містобудування та архітектури, комунального господарства Вишевицької сільської ради» затвердженого рішенням 27 сесії Вишевицької сільської ради VII скликання від 15.01.2018 року №375»

Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування закладів освіти Макалевицька загальноосвітня школа I ступеня с. Макалевичі, вул. Шкільна,23.»

Проєкти рішень сесій №- «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається безоплатно у власність»

Проєкти рішень сесій №- «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі Вишевицькому сільському споживчому товариству за адресою: вул. Гагаріна,5,с.Ірша, Житомирський район, Житомирська область.»

Проєкти рішень сесій №- «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для укладання договору оренди землі Вишевицькому сільському споживчому товариству, за адресою: вул. Зарічна,1, с.Вирва, Житомирський район, Житомирська область.»

Проєкти рішень сесій №- «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно в приватну власність»

Проєкти рішень сесій №- «Про внесення змін до бюджету Вишевицької сільської територіальної громади на 2022 рік»