Дата: 27.12.2022 15:04

🚨Раді повідомити, що Комунальне некомерційне підприємство «Вишевицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» отримали благодійну гуманітарну підтримку, щоб безкоштовно видавати пацієнтам, які потребують лікування, в тому числі й тимчасово переміщеним особам.
   💊Допомогу отримано завдяки благодійному проекту LifeChanger, що допомагає сім'ям України, які опинилися в кризовій ситуації, а також громадській організації «Жінки і діти України - наше майбутнє», яка допомогла отримати ліки Вишевицькій громаді.
   🙏🏽🩹Сьогодні непросто всім нам, але серед нас є ті, хто особливо потребує підтримки і захисту. Хто заслуговує успішного майбутнього.
   🤗Дуже вдячні за допомогу, адже ми зможемо вчасно надавати допомогу, всім хто цього потребує.
    Будьте здоровими! 💚

Детальну інформацію про проект можете отримати за посиланням: