ОЛЕКСАНДР ХОМИЧ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ПОБУВАВ У ВИШЕВИЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ. ФОТО

Дата: 19.01.2023 15:36

Сьогодні, 19 січня, начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич з робочою поїздкою побував у Вишевицькій територіальній громаді.

Під час зустрічі з активом та керівництвом громади він обговорив  питання життєдіяльності органу місцевого самоврядування, виклики, які доводиться долати в умовах воєнного стану. Зокрема поцікавився  перебігом освітнього процесу, створенням безпекових умов у закладах освіти громади.

Спільно з сільським головою Сергієм Гаврутенком очільник району відвідав заклади загальної середньої освіти у селах Вишевичі та  Ірша, де оглянув, як будуються та дооблаштовуються укриття. Адже головною умовою очного навчання у школах залишається організація належного безпечного середовища для всіх учасників освітнього процесу. І до цієї справи на місцях важливо підходити з усією відповідальністю.