3 сесія перше пленарне засідання 8 скликання - 24.02.2021 року

Дата: 24.02.2021 11:22

Рішення № 84 " Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування , яким у 2021 - 2023 роках виповнюється 18 років.

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким у 2021-2025 роках виповнюється 18 років.

Рішення № 83 " Про затвердження Комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Вишевицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021 - 2025 роки"

Комплексна Програма забезпечення пожежної безпеки, захисту населення і територій Вишевицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки

Рішення № 82 " Про затвердження першого заступника сільського голови Вишевицької сільської ради"

Рішення № 81 " Про затвердження Програми фінансування на забезпечення надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2021 рік.

Програма фінансування на забезпечення на надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку , інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2022 рік.

Рішення № 80 " Про затвердження Програми розвитку закладів освіти Вишевицької сільської ради Житомирської області на 2021-2025 роки.

Програма розвитку закладів освіти Вишевицької сільської ради Житомирської області на 2021-2025 роки

Рішення № 79 " Про затвердження Програми щодо пільгового медичного обслуговування осіб які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021 рік"

Програма щодо пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021 рік

Рішення сесії №78/1 «Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин (собак, котів) гуманними методами на території Вишевицької сільської ради на 2021-2025 роки»