28.10.2022 року

Дата: 28.10.2022 11:59

Рішення №107   "Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Столинця Василя Валерійовича, 11.01.1987 р.н. відносно його малолітніх дітей: С*******ь А****** В*******и, 1*.0*.20** р.н., С******я М****я Ва**********, 1*.01.20** р.н."

Рішення №108 "Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Чумандрука Валерія Миколайовича, 23.02.1982 р.н. відносно його малолітніх дітей: Ч*******к В******* Вал*****и, *0.0*.20** р.н., Ч********а А****** Вал********а, *0.0*.20** р.н."

Рішення №109 "Про взяття на квартирний облік Б********о Д.О."

Рішення №111 "Про погодження та винесення та затвердження сесії Вишевицької сільської ради "Програми щодо організації облаштування найпростіших споруд (укриттів) цивільного захисту персоналу та учнів (капітального ремонту, реконструкції овочесховищ) у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності Вишевицької сільської ради на 2022-2023 роки""

Рішення №113 "Про Вишевицьку сільську субланку Житомирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області"

Рішення №114 "Про створення комісії з питань евакуації Вишевицької сільської ради ТГ"

рішення №115 "Про надання права звернення до суду"